KONST / Litografier / Färglitografier 13429180
nr 1342 9180
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografier, 3 st, Årstider i Sörmland. Signerad, numrerad 222/310. Motivet: 64x46 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:31:44
300 kr
350 kr